ПТ
26 ℃
СБ
15 ℃
НД
31 ℃
               

Чим зайнятися?

<- НАЗАД ДО СТАТТЕЙ

Весна у Закарпатті

Годі зимувати-веснуйте! Наш Будинок Відпочинку «Полонина ДБК-3» пропонує зустріти весну разом.  Ми відкриті для своїх гостей круглий  рік, не виняток і міжсезоння. Весна в Закарпатті – чарівний час, коли оживає неймовірна природа, гірські схили зацвітають різнотрав’ям, а вершини все ще вкриті теплою ковдрою снігу. Це час – найкращий для оздоровлення організму після тривалого зимового періоду та майонезних салатиків. Тут є все, що необхідно для якісного відпочинку та відновлення сил – чисте свіже повітря, та можливість прогулянок по весняному лісі і гірських схилах.

Чим зайнятися весною в Закарпатті?

Гарячі чани

Розслабитись від робочих буднів, забути про метушню – дуже легко. В цій справі допоможе наш гарячий відпочинок у Лумшорах. Ми підігріємо для вас оздоровчі чани  з цілющими водами, щоб Ви були максимально задоволені.

Ловля форелі

Який впевнений в собі чоловік відмовиться зловити Форель на вудку, а ніяка жінка не відмовиться від того, щоб втерти носа сильної статі в ловлі Форелі. Кожен зможе впіймати у нашому водоймищі стільки риби, скільки зможе з’їсти. Спійману вами форель місцевий ресторан запече на мангалі і гарно оформлену на блюді, подають на ваш стіл.

Прогулянки до водоспадів

Неподалік знаходяться Лумшорські водоспади, серед них є два найвідоміші – Соловей та Партизан. Весною, коли тануть сніги, гірська річка наповнюється водою. Ось тоді, водоспади стають найбільш  видовищними.

Прогулянка до гірських схилів

Ми пропонуємо подивитися на гірські краєвиди, пройтись альпійськими луками, почути весняне пробудження природи. Чисте гірське повітря не залишить Вас байдужими.

Схожі статті: