НД
1 ℃
ПН
2 ℃
ВТ
3 ℃
               

Чим зайнятися?

<- НАЗАД ДО СТАТТЕЙ

Прогулянки за грибами та ягодами

Українські Карпати — найкрасивіший лісовий край, з нетерпінням чекає збирачів природних багатств з усього світу.

Багато кому з нас  набридло щоденне просиджування за комп’ютером, а проживання в сучасному мегаполісі непомітно забирає дуже багато життєвих сил, тому Вам потрібно відпочити і душею, і тілом.

У карпатських горах Ви можете подихати іонізованим цілющим повітрям, якого так не вистає у буденному житті. Це так чудово, коли можна  помилуватися такою природою, насолодитися пейзажами, знайти цілий кошик грибів, та наїстися ягід.

Якщо добре пошукати, то можна зустріти більш, ніж з 300 видів грибів та ягід, які в будь-якому іншому регіоні з подібним кліматом не виростають.

Кращий час для збирання грибів в регіоні — починаючи з середини липня і закінчуючи жовтнем, а в особливо спекотне і дощове літо — ще довше.

Збір грибів та ягід радує результатами. Зібрані гриби можна висушити, заморозити, засолити або ж приготувати на домашній кухні відразу ж після збору. Мариновані білі гриби — делікатес на будь-якому застіллі.

Крім грибів Ви зможете поласувати суницею, зібрати багато малини,  ожини. Карпатські ягоди тут різноманітні та дуже корисні, їх можна висушити або перетерти з цукром — так найкраще зберігаються корисні властивості продукту. Плоди варто заморозити, а взимку використовувати . А ось, карпатський чай із сушених ягід і трав — кращий засіб для зігрівання, відмінні ліки від застуд і нервових розладів.

 Якщо повезе, то у лісі можна знайти, також, лісові , волоські та букові горішки. Якщо заглибитися в гущавину лісу, можна «зловити» гарні кадри своїм фотоапаратом на пам’ять.

Схожі статті: