ВТ
3 ℃
СР
4 ℃
ЧТ
15 ℃
               

Чим зайнятися?

<- НАЗАД ДО СТАТТЕЙ

Цілющі Чани

Вас ще не варили? Хочеться незабутніх вражень? Тоді вирушайте до нас у Лумшори «варитися» в чанах – ці величезні ванни, названі карпатськими джакузі, можна приймати цілий рік.

У Вас є унікальна можливість побувати у такому старовинному  місці села Лумшор. Ще з XVI століття зберігся чан, у який наливали цілющі  мінеральні води для найбагатших, та найвпливовіших людей того часу. 

Старий чан

Тільки уявіть – величезний чан, у якому знаходяться люди, що стоїть на багатті,  такий собі супчик. 

Після купання розігрітий та розпарений занурюєшся у холодну гірську ріку. Такий різкий перепад температур зміцнюю імунітет, тонізує м’язи, а цілющі мінеральні води що у чанах лікують хвороби опорно-рухового апарату, серцево-судинну систему, та омолоджує шкіру.

Родзинкою чана є те, що оздоровча процедура відбувається під відкритим небом незалежно від пори року.

Тільки уявіть – величезний чан, у якому знаходяться люди, що стоїть на багатті- такий собі супчик. 

Після купання розігрітий та розпарений занурюєшся у холодну гірську ріку. Такий різкий перепад температур зміцнюю імунітет, тонізує м’язи, а цілющі мінеральні води що у чанах лікують хвороби опорно-рухового апарату, серцево-судинну систему, та омолоджує шкіру.

Родзинкою чана є те, що оздоровча процедура відбувається під відкритим небом незалежно від пори року.

Вже після першого візиту до нашого будинку відпочинка «Полонина ДБК-3» гарантуємо, що знову повернетесь до нас, щоб поЧАНитсь.

Сірководневі ванни вважаються самими активними методами лікування мінеральними водами. Вони використовуються тільки в комплексному лікуванні людей з самими різноманітними хворобами. У ці ванни додаються натуральні сульфідні мінеральні води, які розрізняються іонним складом і мінералізацією. Концентрація сірководню може бути: сильної, середньо- сильної, а також міцною  і дуже міцною. Від концентрації сірководню залежить, від якого захворю-вання вас будуть лікувати.

Чани з сірководневою водою Сірчановодневі ванни надають лікувальні дії на весь організм людей за допомогою різних факторів. Самим першим фактором є благотворний гідро-статичний тиск води, а також її температурний режим, за якого сірководень пробивається крізь шкірний покрив в кров і миттєво дратує нервові закінчення, що дозволяє активізувати діяльність всього організму.

Після прийняття сірчановодневих ванн поліпшується загальний стан периферичної та центральної нервової системи, кровообігу і знижується тиск. Ще з допомогою цих ванн розширюються капіляри, посилюється кровообіг, покращуються обмінні процеси, підвищується рухова діяльність суглобів і зменшуються болісні і запальні відчуття. Знижують рівень холестерину в крові, допомагаю у боротьбі з хворобами шлунково-кишкового тракту, усуває шкіряні захворювання, допомагає з лікуванням серцево-судинної системи;

• Чани  на карпатських  травах покращують настрій, знімає біль та запалення у суглобах)

Показання до застосування 

Призначають сірководневі ванни людям із захворюваннями периферичної і центральної системи, різних хвороб шкіри, запальними захворюваннями опорно -рухового апарату, а також з урологічними і гінекологічними захворюваннями. В комплексному лікуванні сірководневі ванни застосовуються при гіпертоніч-них захворюваннях, цукровому діабеті, хвороби хребта і суглобів.Лікарі радять приймати ці ванни людям, хворим на варикозне розширення судин, променевою хворобою, посттромбофлебітичним станом, та білкового і мінерального обміну.

Протипоказання

Забороняється приймати сірководневі ванни людям, страждаючим аритмією, на ревматизм з пороком серця, стенокардією. Людям з онкологічними та психіч-ними захворюваннями, хворобами печінки і нирок, з гіпотонією, туберкульозом і органами дихання. Найбільш лікарі забороняють приймати сірководневі ванни хворим на: бронхіальну астму, тяжкі форми гіпотиреозу та гіпертиреозу.

Правила прийняття сірководневих ванн

Ці ванни не рекомендують приймати на голодний шлунок, і також після сильного насичення або проходження курсу лікувальної фізкультури. Якщо ви проходите, комплексне лікування та сірководневі ванни входять в комплексу вашого лікування, то обов’язково між сірководневими ваннами і фізіотерапев-тичними процедурами повинна бути перерва не менше двох – двох з половиною годин.

Під час лікування сірководневими ваннами ви повинні відмовитися від вживання алкоголю і куріння. Незадовго до сірководневих процедур не можна фізично напружуватися, тобто бігати, стрибати і так далі, а після процедури необхідно влаштувати відпочинок, приблизно на одну годину.

Рідко, але трапляються випадки, коли після прийняття сірководневих ванн людям стає погано, у них піднімається температура, паморочиться голова, «стрибає» тиск – це перші ознаки, щоб відмовитись від їх прийому.

Схожі статті: