ВТ
3 ℃
СР
4 ℃
ЧТ
15 ℃
               

Чим зайнятися?

<- НАЗАД ДО СТАТТЕЙ

Туристичні походи

Після наших походів Ви ще більше полюбите подорожі, навчитеся дивитися на світ по-іншому, поліпшите навички спілкування, знайдете нових друзів і збільшите кількість корисних знайомств, які допоможуть вам в житті, або її кардинально змінять. І нехай вам пощастить у цій нелегкій і цікавій справі, хоча ми більше віримо в наполеглива праця, ніж в абстрактну удачу. Вам залишилося тільки вибрати Маршрут.

Список туристичних походів, які надає БВ «Полонила ДБК-3»

1. Ознайомча екскурсія околицями урочища Лумшори.

Ми поближче познайомимо Вас з крихітним селом Лумшори, з його колоритом та гостинністю. Ви побачите багато дивовижних місць, яких ви ще не бачили.

2. Пішохідні прогулянкові маршрути заповідними околицями Лумшор. 

Для самих активних ми влаштуємо прогулянку, щоб вдосталь надихатися свіжим повітрям, та подивитися цікаві околиці Лумшор.

3. Екскурсія до Водоспадів.

До складу Лумшорських водоспадів входять відразу кілька водограїв  Українських Карпат. Лумшорський водоспади є гідрологічним пам’ятником природи місцевого значення. Знаходяться водоспади в Перечинському районі на Закарпатті, на відстані в 3,5 км від села Лумшори.

4. Похід до гори Рівної, Полонининський хребет (1482м).

Обід на озері В.Трустя. Полонина Рівна — найбільша полонина Карпат. Це величезне рівне плато площею 1100 гектар. На місцевому діалекті її ще називають Руна. Це місце є одним з найпопулярніших туристичних маршрутів. Полонина Рівна володіє унікальним поєднанням красивої природи і цікавої історії.

5. Походи до вершин Полонинського хребта: Лютянської Голиці (1374м), на Руну.

Маршрут на гору Лаутанська (Лютянська) Голиця цікавий тим, що з її вершини добре проглядається вся привабливість просторів гори Полонина Руна. Сходження на вершину відрізняється особливою крутизною на підході до плато гори.

6. За бажанням поїздка до водоспаду Воєводин, висота якого 24м.

Водоспад «Воєводин – прекрасне місце для пікніка та фотозйомки. Це бурхливий водоспад, який зривається з висоти 24 метрів.

7. Пішохідна прогулянка. „Зелений світ Закарпаття”.

Для Вас це найкраща  можливість для поєднання з природою Закарпаття. Ми познайомимо Вас з великим різноманіттям дерев, рослин, трав та квітів.

8. Пішохідна прогулянка та уроки з туризму.

Пішохідна прогулянка дуже корисна для здоров’я, тому ми проведемо для Вас уроки туризму. Починаємо з елементарних навичок. Як зібратися в піший похід перший раз і все передбачити. Як не замерзнути, не втомитися, ніж снідати і відновлювати сили і що робити, якщо з вами йдуть діти?

ожина

9. Похід до «Ясінських галявин» — ягідне місце.

У пішоходному поході ми познайомимо Вас з Ясінськими галявинами, та їх історією. Місце незвичайно гарне та вражаюче, можна буде зробити багато гарних кадрів фотоапаратом.

10. Похід до озера Велике Трустя.

Льодовикове озеро Велике Трустя — гірське озеро, гідрологічна пам’ятка природи місцевого значення в Україні. Розташоване в межах Перечинського району Закарпатської області, на схід від села Лумшори. Озеро розташоване на висоті 839 м над рівнем моря неподалік полонини Руна.

11. Похід до Срiбної криниці та Галявину казок.

Скуштувати цілющої прохолодної води з вмістом срібла, яка витікає прямо з під скелі. 

12. Екскурсія до музеїв Ужгорода (Мукачево).

Є нагода потрапити до цікавих історичних музеїв Мукачева, дізнатися трошки більше про минулі часи Закарпаття. Захоплюючі замки та музеї не залишать вас байдужими.

IMG_20160728_114357

13. Екскурсія до с.Лікіцари. Церква 1748 р.

Лікіцари – маленьке високогірне село, що заховалося в одній з ущелин на схилах гірського  масиву Полонини Рівної. Село в оточенні букових лісів є найменшим на сьогоднішній день у Закарпатті. Близько 20 осіб постійних мешканців. Казкові пейзажі навкруги, цілюще повітря та віддаленість від цивілізації приваблює до нього міських мешканців. Головною будівлею села, яка приваблює туристів, є старовинна дерев’яна церква св. Василія, що стоїть на невеликому пагорбі.

14. Похід на гору Руна  (1489 м)

Полонина Руна — гірський масив розташований в Перечинському та , частково , Великоберезнянському районах Закарпатської області. Найвища точка – гора Полонина Руна Висотою 1482 метрів над рівнем моря. Вершина розташована на широкому покатом хребті , покритому полонинами і килимом чагарників чорниці і брусниці . Схили хребта покриті , в основному, буковим лісом.

15. Пішохідна прогулянка до ягідних місць.

Поєднайте приємне з корисним, та напасіться вітамінами на весь рік, бо в Закарпатті ростуть такі ягоди. яких мало де зустрінеш. Ми навчимо Вас відрізняти їстівні від неїстівних ягід, та детально розповімо про корисні властивості кожної.

Схожі статті: