ВТ
3 ℃
СР
4 ℃
ЧТ
15 ℃
               

Чим зайнятися?

<- НАЗАД ДО СТАТТЕЙ

Зимові розваги

Коли в Закарпатті панує Зима, настає благодатна пора тиші, спокою та затишок. Повсюди пахне святом, і ми живемо в очікуванні дива. Нам хочеться чогось більшого, ніж просто «зимовий відпочинок в Закарпатті», і тому ми приготували для Вас багато цікавих розваг.

Взимку Закарпаття – один з популярніших гірськолижних курортів, який славиться на весь світ своєю привітністю і гостинністю. На схилах Карпатських гір незабутні враження отримує як професійний лижник і сноубордист, так і новачок. З грудня по березень продовжується у Закарпатті дивна гірськолижна забава, яка не залишить Вас байдужими.

Щоб почати підкорювати вершини, вам знадобиться гірськолижне спорядження. Будинок відпочинку «Полонина ДБК-3» пропонує взяти на прокат лижі, ковзани, сані.

„ Щоб почати підкорювати вершини, вам знадобиться гірськолижне спорядження. Будинок відпочинку «Полонина ДБК-3» пропонує взяти на прокат лижі, ковзани, сані.“

Коли Ви добряче накаталися, то ми Вас запрошуємо  разом з нами зустріти зимові свята у Закарпатті, отримати заряд бадьорості та позитиву на весь рік. Також запрошуємо провести новорічні та різдвяні канікули в будинку відпочинку «Полонина ДБК-3».

Діти на санчатах

А вірите Ви в народну прикмету «Як Новий Рік зустрінеш, так його і проведеш»? Однак ми знаємо, що з нами Ваш перехід в Новий Рік буде щасливим і з радісною посмішкою на вустах.

Для нас Новий Рік – це єднання з природою Карпат. Рідні гори готові з щедрістю з нами поділитися своєю невичерпною силою. І карпатської сили вистачить на цілий рік. Приїжджайте святкувати разом з нами, бо новорічні свята у Закарпатті схожі на чарівну зимову казку, яка зробить Вас щасливішими.

Приїздіть до нас на Різдво, бо на Закарпатті це свято захоплює своїм колоритом, а коляда проникає в душу і там залишається назавжди.

І пам’ятайте, що зимові свята в Лумшорах покращують настрій, неймовірно бадьорять и розмальовують сірі будні теплими, та яскравими фарбами.

Схожі статті: