ВТ
3 ℃
СР
4 ℃
ЧТ
15 ℃
               

Чим зайнятися?

<- НАЗАД ДО СТАТТЕЙ

Зимові свята у Закарпатті

Літнє тепло і відпустка дуже швидко закінчується? І, щоб влаштувати собі додатковий свято в довгу зимову пору, ми пропонуємо щось незвичайне і гостинне на Новий рік і Різдво в Лумшорах. Закарпаття. А які у Вас перші асоціації виникають  при згадці цієї назви? Напевно, лапатий сніг, що вкриває схили карпатських гір, засніжені смереки, катання на гірських лижах, кухлі з гарячим глінтвейном. Цей край зачаровує всіх в будь-яку пору року. Взимку Закарпаття гостинно запрошує тих, хто шукає нових вражень і розраховує на якісний відпочинок!

„ Зустріти зимові свята у Закарпатті – отримати заряд бадьорості та позитиву. Запрошуємо провести новорічні та різдвяні канікули в Лумшорах, в будинку відпочинку «Полонина ДБК-3». Для вас ми підготували багато забав, щоб ці свята Ви запам’ятали на довго!“

Новорічні свята у Закарпатті схожі на чарівну зимову казку. У вас є можливість дізнатися про цікаве новорічне святкування та звичаї. Тільки уявіть, як ви зустрічаєте Новий Рік в лісі на засніженій галявині з розпаленим багаттям, а поруч близькі та друзі. Уявіть, як під бій курантів ви тримаєте келихи шампанського, та загадуєте самі заповітні бажання. Скільки емоцій та радості ви відчуєте, коли для вас будуть грати музики. Це все не мрії, а реальність. Ми зможемо все це організувати для Вас.

Новорічна поляна

Ви обов’язково повинні побачити закарпатське Різдво, яке захоплює своїм колоритом. Разом з нами заспіваєте коляду, відчуєте нереальну атмосферу від процесу, бо жителі західного регіону зуміли не тільки зберегти насиченість і зміст Різдва, але й передали їх наступним поколінням. Також, Ви побачите неймовірне видовище-вертеп.

З хати до хати, і до будинку відпочинку «Полонина ДБК-3» персонально колядує вертеп. Склад вертепу вже багато років незмінний:

Ангел у білому одіянні носить зорю, що передвіщає народження Месії.

Три царі, що несуть Новонародженому дари: золото, ладан і миру.

Цар Ірод – головний негативний персонаж вертепу, який полює за Ісусом і хоче його вбити.

 

Жид – який супроводжує Ірода, такий собі веселий персонаж.

Пастушки – вони нагадують глядачам, що це їм першим з’явився Ангел у дорозі та сповістив про народження Месії.

Чорт– комічний і невловимий персонаж. Чортик чіпляється до гарних дівчат, та дозволяє поторсати себе за хвостик.

Смерть – висока і мовчазна персона у виставі, що вбиває Ірода за його гріхи.

 

Сюжет вертепної драми закінчується традиційно –­ щасливо. Зазвичай артистів обдаровують смаколиками за таку виставу. Та гурт не стоїть на місці ­– він іде тішити інших, аби встигнути до всіх.

1-3 055
Різдвяний Вертеп

Схожі статті: